M&S-70.jpg
 
 

“Where there is love there is life.”

…Môj dokumentárny prístup k fotografovaniu svadieb zaisťuje, že každý pár má jedinečné fotografie, ktoré zachytávajú špeciálne momenty a emócie ich svadobného dňa. Moje fotografie sú o tom, aby ste si mohli prežiť spomienky, a aby ste ich mohli zdieľať so svojimi priateľmi a rodinou na celý život ♥…

 
 

Recenzie od našich zákazníkov

  • Milý David a milá Ana, sme veľmi vďační, že ste boli na našej svadbe a mohli sme sa spoločne baviť. Ďakujeme ❤ za profesionálnu prácu, za trpezlivosť, kreativitu a zábavu, ktorú sme spolu mali, nielen pri fotení. Ste úžasný priateľský pár! Tešíme sa už dnes na ďaľšie spoločné stretnutie :-) Ps: na facebooku vám môžeme udeliť len 5 hviezdičiek, od nás ich máte viac ;-)

Ivana B.

  • Ďakujeme za krásne foto a skvelý pristup ;) určite odporúčame všetkym ktorí si chcú pekne chvíle v živote zachovať v podobe úžasných foto :)

Daša G.

  • Vrelo odporúčame👌 super komunikácia ,výborná atmosféra počas fotenia , super prístup k celkovej práci a nakoniec výborný výkon v podaní nádherných fotiek 👌tešíme sa na ďalšie fotenie !

Veronika K.

 
V&B-127.jpg
 

Sídlime v Bratislave na Budatínskej 22